Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/radwlo/domains/elixir.lubin.pl/public_html/index.php:1) in /home/radwlo/domains/elixir.lubin.pl/public_html/index.php on line 16

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/radwlo/domains/elixir.lubin.pl/public_html/index.php:1) in /home/radwlo/domains/elixir.lubin.pl/public_html/core/common.php on line 162
Zabieg na okolice oczu - Salon kosmetyczny Elixir - Lubin

Salon kosmetyczny Elixir | Lubin | Polkowice

Tel. 697 158 339

 
Salon kosmetyczny Elixir - Lubin

ul. R.Traugutta 1
59-300 Lubin
tel. kom. 697 158 339

Zapraszamy :
pon - pt 9.30 - 18.00
sobota 9.00 - 13.00

Zobacz na mapie

Zagłosuj na nas ;)

A A A

Zabieg na okolice oczu

Skóra wokół oczu jest cienka, najcieńsza na całej twarzy, i delikatna, a równocześnie silnie unerwiona. Posiada niewiele gruczołów skórnych i bardzo cienką podściółkę tłuszczową co powoduje szybką utratę napięcia, jędrności i szybszego starzenia się skóry. W obszarze tym krążenie krwi i limfy jest słabsze co może prowadzić do powstawania zasinień i obrzęków. Posiadająca niewiele włókien kolagenowych i elastyny dlatego też skóra powiek dość szybko traci elastyczność, jest podatna na wiotczenie i powstawanie zmarszczek. Dodatkowo miliony ruchów, jakie codziennie wykonują powieki, uśmiechy i grymasy niezadowolenia, marszczenie oczu w słońcu, zanieczyszczenie środowiska, złe odżywianie, zmęczenie, alkohol, tytoń... Wszystko to pozostawia na skórze ślady....Łatwo więc o jednoznaczny wniosek: to, jak będzie wyglądała (teraz i w przyszłości), w ogromnym stopniu zależy od odpowiedniej pielęgnacji. Dlatego też skórze wokół oczu należy się specjalne i osobne traktowanie.

Proponowany zabieg składa się z 2 etapów:
Pierwszy to kremowa, przeciwzmarszczkowa maseczka pod oczy. W swoim składzie zawiera naturalne ekstrakty tj: borówka, arnika, ekstrakt z cytryny, ekstrakt z ruszczyka, ekstrakt ze świetlika i bławatka, lnulina, a także kwas hialuronowy. Powoduje ona redukcję zmarszczek, wygładzenie skory. Pobudza też komórki skóry do odnowy. Redukuje przepuszczalność naczyń włosowatych, wzmacnia je i chroni niwelując cienie pod oczami. Redukuje obrzęki i przeciwdziała ich powstawaniu, łagodzi podrażnienia a przede wszystkim wyraźnie rozjaśnia i odmładza spojrzenie.

Drugi etap to przeciwzmarszczkowo-drenująca maska algowa na okolice oczu. Jej głównym zadaniem jest likwidacja zastoi limfatycznych a także rozjaśnienie skóry powiek i wokół oczu - tzw. worki pod oczami. Działa również przeciwzmarszczkowo, napina skórę redukując zmarszczki.

Czas trwania zabiegu: 30 minut